gabinet dentysty

Wybielanie zębów u dentysty: metody i ceny

Zdrowie i uroda

Gdy zęby nie są białe, można nadać im olśniewający wygląd. Najlepsze efekty zapewnia wybielanie prowadzone w gabinecie stomatologicznym. Jakie metody oferują dentyści? Na jaki wydatek trzeba się przygotować?

Kiedy warto wybielić zęby?

Wybielanie zębów jest to zabieg estetyczny, który ma na celu nadanie zębom bielszego odcienia. Efekt uzyskuje się za pomocą odpowiednich środków wybielających, które rozjaśniają szkliwo zębowe.

Procedura wybielania zębów jest prowadzona obecnie coraz częściej, ponieważ dla wielu osób duże znaczenie ma wygląd uśmiechu. Właśnie dlatego wybielanie jest prowadzone również przed ważnymi wydarzeniami, na przykład ślubem.

Prywatny dentysta Łomża – to właśnie u niego można skorzystać z wybielania zębów. Niestety, wybielania nie wykona się w gabinecie stomatologicznym w Łomży na NFZ.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Chociaż produkty przeznaczone do wybielania zębów można kupić w marketach, drogeriach i aptekach, to jednak metody domowe nie zapewniają tak dobrych rezultatów jak te gabinetowe.

Pacjentom wybierającym zatem specjalistę jak stomatolog Łomża pozwala na wykonanie profesjonalnego wybielania zębów. Dentysta w Łomży dobierze najlepszą metodę oraz zadba o bezpieczeństwo. Osobom odwiedzającym gabinet stomatologiczny Łomża daje dostęp do szerokiej gamy zabiegów, które pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów.

Metody wybielania zębów u stomatologa

W gabinetach stomatologicznych w Łomży można skorzystać z poniższych zabiegów wybielania zębów:

  • Wybielanie nakładkowe – procedura polega na wykonaniu przezroczystych nakładek na zęby na podstawie pobranych wycisków. Następnie pacjent stosuje je w domu. Wypełnia je żelem wybielającym i codziennie zakłada na zęby. Całkowity czas trwania takiej procedury to 2 tygodnie.
  • Wybielanie lampą – to nowoczesna metoda, która pozwala na wybielenie zębów podczas jednej wizyty w gabinecie. Stomatolog nakłada na zęby żel wybielający i aktywuje go za pomocą światła lampy, na przykład w systemie Beyond. Zabieg trwa około godziny.

Wybielanie zębów – prywatny stomatolog Łomża – więcej informacji o ofertach gabinetów dentystycznych w Łomży w powyższym zakresie można znaleźć na ich stronach internetowych.

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Pacjentom chcącym wybielić zęby u specjalisty jak dentysta Łomża proponuje dostęp do wielu gabinetów stomatologicznych.

Odwiedzającym gabinet stomatologiczny Łomża zapewnia dostęp do usług już na poziomie od około 600 zł w przypadku wybielania nakładkowego, natomiast za wybielanie lampą u stomatologa w Łomży należy zapłacić około 1000-1200 zł.