leczenie zębów

Wybielanie i kanałowe leczenie zębów

Zdrowie i uroda

Każdy z nas marzy o pięknych, białych oraz równych zębach. Warto wiedzieć o tym, że czasem wystarczy naprawdę niewiele, aby te marzenia się ziściły. W tym celu wystarczy regularnie korzystać z usług dentystycznych. Dentysta Wolsztyn oraz stomatolog Poznań świadczy szerokie usługi w tym zakresie.

Jakie zabiegi wykonuje dentysta w Poznaniu?

Zakres usług stomatologicznych świadczonych przez gabinety stomatologiczne z Poznania oraz Wolszyna jest niezwykle bogaty.

Każdy profesjonalny dentysta Poznań na życzenie pacjenta wykonać zarówno proste jak i bardziej skomplikowane zabiegi stomatologiczne. Czynności takie jak zwykłe konturowanie, korekta kształtu czy zamknięcie diastemy dają świetne efekty na długie lata.

Ponadto dentysta Poznań oraz stomatolog z Wolsztyna oferuje zakładanie licówek kompozytowych i ceramicznych oraz koron pełnoceramicznych.

Leczenie kanałowe zniszczonych zębów

Jednym z często wykonywanych zabiegów jest leczenie kanałowe. Bardzo często stanowi ono „ostatnią deskę ratunku” dla zepsutych zębów, których nie da się wyleczyć przy pomocy standardowych metod. Leczenie kanałowe umożliwia precyzyjne opracowanie oraz wypełnienie kanałów korzeniowych, stanowiących doskonałą podstawę do dalszej rekonstrukcji zniszczonego zęba.

Dentyści z Poznania dokładają zawsze wszelkich starań, aby uratować ząb pacjenta, bowiem jego odbudowa jest często znacznie tańsza oraz mniej inwazyjna, niż wszczepienie implantu. Ponadto w tych gabinetach dentystycznych oferowane są zaawansowane rozwiązania stomatologiczne z dziedziny protetyki.

Niezwykle skuteczne i bezbolesne wybielanie zębów

Oferta usług świadczonych przez dentystę z Poznania jest bardzo szeroka. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom medycznym trudności nie stanowi także niezwykle skuteczne i w pełni bezbolesne wybielanie zębów. Zabieg ten jest wykonywany podczas jednorazowej wizyty w gabinecie stomatologicznym.

Alternatywną opcją jest indywidualne, nocne wybielanie zębów.
Zabiegi wybielania w każdym gabinecie są wykonywane z użyciem nowoczesnej lampy, dzięki czemu uzyskiwany efekt końcowy jest w pełni zadowalający.

Nowoczesny sprzęt sprawia, że nadwrażliwość pozabiegowa jest odczuwana w minimalnym stopniu. Przed zabiegiem wybielania zębów należy zawsze pamiętać o usunięciu kamienia nazębnego oraz wszelkich osadów przy pomocy narzędzi ultradźwiękowych oraz piaskarek.

Te zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz wiele innych są oferowane przez profesjonalne gabinety stomatologiczne w Wolsztynie oraz Poznaniu. Dzięki nim każdy pacjent przez długie lata swego życia może cieszyć się pięknym i zdrowym uzębieniem.